Levná cestovka

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Kontakt

jiri@ck-zubaty.cz

PO - PÁ

8.00 - 16.00

Autobusová doprava - CHORVATSKO, ITÁLIE

GO Parking

Parkování letiště Praha

Dárkové poukazy

Počasí

Kurzovní lístek

Euro125.57
Americký dolar122.38
Britská libra128.72
Švýcarský frank122.69
Japonský yen10020.62
Australský dolar116.10
Bulharský leva113.07
Egyptská libra11.26
Chorvatská kuna13.44
Indická rupie10031.49
Indoneská rupie10001.59
Kanadský dolar116.88
Marocký dirham12.35
Ruský rubl10033.36
Thajský baht10070.16
Tuniský dinár17.52
Turecká lira14.11

Ski Filipov

Příjímáme poukázky:

ID: 766427

Hotel Pejo - 6denní lyžařský balíček s denním přejezdem a skipasem v ceně ***

Termín: 12.02. (Út) - 17.02. (Ne) 2019

Délka pobytu: 6 dní, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 8 790 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Úžasná zimní dovolená s dopravou a skipasy v ceně, dítě do 7,99 let na přistýlce pouze za cenu dopravy!
 • Lyžařský zájezd na 6 dnů/4 noci a 4 dny skipas Pejo
 • Ubytování  v hotelu*** s polopenzí a wellness
 • Děti do 7,99 let na přistýlce pouze za cenu dopravy
 • WiFi připojení v hotelu
 • Lanovka jen 200 m od hotelu
 • 19 km sjezdovek, kabinová lanovka Pejo 3000
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
Parádní lyžování v srdci Itálských Alp ve 3000 m nad mořemPejo je sice malé středisko se 19 km sjezdovek, ale dostane Vás svými vrcholky sahajícími až do úctihodné výšky 3 000 m. n. m. Užijete si tak velkolepá panoramata s výhledem na vrcholy Monte Vioz a Monte Cevedale. Středisko se může pochlubit nejnovější kabinovou lanovkou "Peio 3000". Toto moderní zařízení se 2 kabinami pojme až 100 osob a spojuje lokalitu Tarlenta (v nadmořské výšce 2 000 metrů) a srdce horského celku Ortles Cevedale, v nadmořské výšce 3 000 metrů. Středisko je hojně vyhledáváno rodiny s dětmi. Je zde spousta míst pro zábavu, například parky na sněhu, sáňkařská dráha či možnost lezení na zamrzlých ledopádech. Nevynechejte prohlídku největšího italského národního parku na sněžnicích nebo si užijte lyžování ve volné přírodě. Pejo je známé především svými termálními a minerálními prameny. Návštěva lyžařského areálu v Peju tak umožňuje lákavé spojení zimních radovánek s relaxací v nově zrekonstruovaném lázeňském komplexu.
Ubytování v hotelu*** obklopeným širokým soukromým parkemHotel Pejo je situován ve Val di Sole v Tretinu uprostřed narodního parku Stelvio. Hotelové zařízení se skládá z recepce, která je otevřená vždy od 7:30-23:00 hod., úschovny lyží a wellness centrem s finskou saunou, tureckými lázněmi, zážitkovými sprchami, vířivkou a relaxační místností. Ve wellness je možnost doobjednání masáží za příplatek. Wellness centrum je otevřené vždy od 15:00-19:00 hod. pro osoby nad 12 let a od 15:00-16:30 vstup přístupný dětem do 12 let. V hotelu je také WiFi připojení.V okolí hotelu je možnost využít 20 m vzdálené Sportovní centrum a 200 m vzdálenou lanovku.

Útulné 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek s výhledem na krásné mohutné hory Trentino jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizí, fénem, topením, telefonem s budíkem a trezorem. Přistýlka je většinou řešena poschoďovou palanda. V těchto pokojích mají děti do 7,99 let na přistýlce slevu.2-lůžkové pokoje PROMO s možností 1 přistýlky jsou vybaveny stejně jako ostatní pokoje, ale v těchto pokojích mají děti do 7,99 let ubytování a skipas ZDARMA (platí pouze dopravu). Pro letošní sezónu máme v nabídce pouze 3 takovéto pokoje.
Stravování formou polopenze
 • Snídaně formou bufetu
 • Na večeři výběr z 3-chodového menu, zeleninový bufet
 • Voda ve džbánu zdarma
 • Na vyžádání příprava vegetariánských jídel a jídel pro celiaky
Důležité informace
 • Check in v hotelu bývá většinou od 16.00 hod., dřívější ubytování je přímo v režii hotelu, pokud již bude mít pokoje připraveny
 • Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj
 • Domácí zvířata nejsou povolena
 • V místě se platí povinná pobytová taxa cca 2 €/os./noc
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
 • WiFi připojení - CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
 • Adaptéry pro italské zásuvky - naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 - 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR - například Alza.cz, Euronics apod.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.


Dopravní a obecné informace:
MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ Základní trasa: Brno (03.00 hod.), Velká Bíteš (03.35 hod.), Velké Meziříčí (04.00 hod.), Jihlava (04.20 hod.), Humpolec (04.40 hod.), Praha (06.00 hod.), Beroun (06.45 hod.), Plzeň (07.20 hod.), Rozvadov (08.20 hod.)
Nástupní místa:

Beroun - čerpací stanice OMV Beroun sever, u dálnice, směr Plzeň (u Kauflandu), při zpáteční cestě směr PrahaBrno - ÚAN Zvonařka, řada G, nástupiště 31 - 34Humpolec - čerpací stanice BENZINA - Vystrkov, směr PelhřimovJihlava - Benzínová stanice OMV - Jihlava Pávov, směr Praha. Pozor - při cestě zpět vás autobus vysadí na druhé straněPlzeň - čerpací stanice Benzina u Olympie, PlzeňPraha - stanice metra A - Strašnická, ulice V Olšinách, zastávka autobusu MHD směr z centra, naproti výstupu z metraRozvadov - čerpací stanice Mol, Sv. KateřinaVelká Bíteš - čerpací stanice B.C.S. - Slovnaft, ulice Kpt. JarošeVelké Meziříčí - sjezd z D1 (146. km), čerpací stanice MOL, ul. Karlov
Důležitá upozornění:
 • Všechna nástupní místa po trase do Prahy jsou svozová a může se stát, že v Praze bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého.
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
 • Svozové a rozvozové linky mohou být realizovány autobusy Autokaremnebo pronajatými autobusy jiných firem či oficiálními linkami např. RegioJetapod., transportéry, auty či vlaky. Vevýjimečných případech může dojít k tomu, že se nástupní a výstupní místov daném městě neshoduje.
 • Na svozové autobusy neplatí místenky a není zasedacípořádek. V zimních měsících jsou přestupní uzly v Brně a Praze. Až tedy z těchto měst platí zasedací pořádek aVaše zakoupená místenka. Jelikož máme více svozových linek a v nich mohoubýt klienti, kteří budou přestupovat do jiných autobusů, vždy na sebe autobusymusí čekat. Většinou přestupy trvajíkolem 30 minut, čas se ale může měnit dle aktuální dopravní situace (napříkladVáš autobus přijede z Civetty, ale rozvoz Vám bude dělat autobus, kterýpřijede z Falcade – jezdí nám několik linek do různých lyžařskýchstředisek)
 • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
 • Odjezdové místo v Brně na Zvonařce – v některýchpřípadech se naše autobusy nevejdou na nástupiště G, takže mohou být i nanástupišti F
 • Dopravu neobsluhují pouze autobusy společnosti Autokarem, ale takéjiných společnost
 • Ve většině případů je v ČR více nástupních míst.
 • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
 • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

CHECK IN/CHECK OUT: od 16.00 hod., check out do 9.30 hod.
MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.
INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč.

12.02. (Út) - 17.02. (Ne) 2019 - 6 dní, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj 1+0-Dospělá osoba jednolůžkový pokoj
Polopenze
Autobus
-Last minute8 790 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoPejo
HotelHotel Pejo - 6denní lyžařský balíček s denním přejezdem a skipasem v ceně
pokoj 1+0-Dospělá osoba jednolůžkový pokoj
Termín13.02.2019 - 16.02.2019 - s dopravou 12.02.2019 - 17.02.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Vytvářím objednávku...